Baugin 1630 a.s.

O nás

Akciová společnost Baugin 1630 je dynamicky se rozvíjející společností, která se zabývá výlučně velkoobchodem potravin se specializací na prodej cukrárenských výrobků a desertů.

V současné době pokrývá svojí sítí externích obchodních zástupců spotřebitelsky atraktivní oblast hl. města Prahy a středních Čech a dále příhraniční oblasti západních a jižních Čech s orientací na německé zákazníky. V nejbližším období plánuje postupnou expanzi na trhy severních republik Německa a do oblastí Rakouska – Vídeň, Salzburg. Za tím účelem již společnost zaregistrovala svou ochrannou známku Baugin v Rakousku, Německu a také Francii.

Od samotného vzniku naší společnosti se řídíme heslem „spokojený zákazník = spokojený obchodník“, a proto při nákupu a prodeji zboží klademe důraz zejména na vysokou jakost a vyváženost všech ingrediencí, v oblasti prodeje a zásobování pak na příznivou cenovou politiku, operativní rozvozy zboží dle požadavků odběratele a v neposlední řadě i aktivní podporu prodeje pomocí vhodných propagačních materiálů či letákových akcí.

Našim zákazníkům nabízíme:

  • garanci spolehlivosti
  • osobní přístup k odběrateli prostřednictvím našich obchodních zástupců
  • možnosti individuální tvorby cen
  • podporu prodeje (vybavení prodejen propagačními materiály, stojany atd..)